JAK ZÍSKAT LUXUSNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ?

Domluvte si nezávaznou schůzku v našem showroomu. Při nákupu postele pak od nás dostanete zdarma luxusní příslušenství v hodnotě 31 000 Kč. Zachumlejte se do nových peřin a probouzejte se každé ráno plní energie.

"*" indicates required fields

Vyberte showroom, který chcete navštívit*

Ohledně domluvy konkrétního termínu a času návštěvy vás budeme telefonicky kontaktovat.

Souhlas se zpracováním údajů*

Vztahuje se na všechny modely postelí Saffron a DUXIANA od rozměru 160 x 200 cm vyjma postel Saffron Nuova. Akce je platná do vyprodání zásob a nelze ji kombinovat s jinými akcemi nebo slevami.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Dokonalá DUXIANA

Dopřejte si každé ráno nenahraditelný zážitek z radostného probuzení na technologicky nejvyspělejších postelích na světě. Postele DUXIANA se vyznačují špičkovými materiály, ergonomickým výzkumem a inženýrstvím, které ve svém zpracování značka přenáší do každého navrženého modelu.

Díky dlouholeté tradici svého řemesla DUXIANA ví, jak dosáhnout optimální opory vaší bederní páteře a polohy celého těla během spánku tak, abyste si odpočinuli a každé ráno se vydali do nového dne s úsměvem.

Spánková studie prokázala, že na postelích DUX člověk nejen rychleji usne, ale dokonce se mu o necelou hodinu prodlouží fáze hlubokého spánku, což je jediná spánková fáze, při níž dochází k regeneraci imunitního systému a svalů. To znamená, že každou noc můžete na postelích DUX spát přibližně o hodinu méně, a přesto se probudíte plní energie.

Zkusit DUXIANU

Výjimečný Saffron

Zažívejte radost z každého nového dne na masivních postelích Saffron ze 100% přírodních materiálů, které jsou symbolem kvality a dokonalého spánku ve světě prémiových postelí.

Postel pro vás bude vyrobena na míru – společně ji navrhneme tak, aby odpovídala vašim potřebám a představám. Záleží tedy jen na vás, jakou potahovou látku, prošívání, čelo, tvar a výšku nohou vyberete.

Použití tradičních řemeslných technik v kombinaci s moderními technologiemi zaručují tu nejvyšší možnou kvalitu postelí Saffron, díky které se probudíte s takovou energií, že si řeknete, že dosud jste vlastně nikdy dobře nespali.

"*" indicates required fields

Vyberte showroom, který chcete navštívit*

Ohledně domluvy konkrétního termínu a času návštěvy vás budeme telefonicky kontaktovat.

Souhlas se zpracováním údajů*