O nás

V Naturbeds víme, že kvalitní spánek přináší radostnější život. To, na čem totiž opravdu záleží, je, jak prožijeme každý den, který na nás čeká, až ráno vstaneme z postele. Proto vybíráme a prodáváme nejkvalitnější postele z přírodních materiálů pro každého, kdo se chce ráno probouzet plný energie. Vášeň k dokonalému spánku v nás roste od roku 2013, kdy jsme začali prodávat postele Saffron a postupně získali jejich výhradní zastoupení v Česku. Po více než 8 letech, kdy se staráme o spánek našich zákazníků, naše portfolio rozšiřujeme o postele precizní švédské značky DUXIANA.

Děláme probuzení radostnější

Naším cílem jsou vyspaní lidé v nevyspaném světe, kteří se každé ráno probouzejí s úsměvem. Přinášíme tak více energie pro rodinu, podnikání a hlavně kvalitnější život. Za rozdíl, který pocítíte na našich postelích, se můžeme zaručit. Sami se na nich každé ráno radostně probouzíme.

8 let

Spolehlivě od r. 2013

1 200+

Dodaných postelí

900+

Vyspaných zákazníků

Poznejte osobní péči Naturbeds

S péčí o zákazníky to myslíme upřímně a naše produkty perfektně známe. Děláme vše pro to, abyste se u nás cítili příjemně a mohli si pohodlně lehnout. Vysvětlíme vám, v čem je rozdíl dokonalého spánku a jak poznáte kvalitní postel.

Doručíme vám zážitek na míru. Postaráme se o vše od montáže postele po její veškerý servis. Že držíme slovo se u nás za 8 let přesvědčilo přes 900 zákazníků.

Ohlasy našich zákazníků

Každý den se těšíme do postele.

Trápily mě problémy se spánkem. Věčně jsem se budila a nemohla spát. Už jsme s manželem vyzkoušeli několik postelí, vyměnili nespočet matrací, ale nikdy nic nezabralo. Na popud svých kamarádek jsem na internetu hledala velké, vysoké a moderní postele, až jsem narazila na Saffron. Navštívit s manželem showroom Naturbeds bylo to nejlepší rozhodnutí, co jsem pro svůj spánek mohla udělat.

Přečtěte si celý příběh

Jana O.

spokojený spáč

Luxusní spánek. Luxusní služby. To je Naturbeds.

Víc jak dva měsíce spím na posteli Saffron a už bych se na běžné kanape nevrátil.

Karel P.

spokojený spáč

Nikdy bychom nevěřili, jak skvěle můžeme být s manželkou odpočatí.

Za vše vděčíme teď už naší „Saffronce“.
V showroomu jsme si vyzkoušeli všechny možnosti
a s úžasem jsme pak přebírali připravenou postel
s nazdobeným příslušenstvím.

Jaroslav R.

spokojený spáč

Po dlouhé době spím konečně celou noc.

Takový pocit jsem několik posledních let nezažil. Úplná paráda.

Marek M.

spokojený spáč

Postel je geniální. Nemůžeme si ji vynachválit.

Od 6. prosince spíme na nové posteli Saffron. Nemůžeme si ji vynachválit. Děkujeme za skvělý servis, jak prodeje, tak montáže. Určitě vás budeme doporučovat.

Lucie H.

spokojený spáč

Spát v takové posteli vám trochu změní život.

Do postele se každý den těšíte a spí se vám v ní naprosto neuvěřitelně. Najednou se po ránu cítíte jinak, prostě výborně.

Martin K.

spokojený spáč

Úžasná postel. Už na ní spím 6 let a neměnil bych.

Má jen jednu nevýhodu, a to, že se mi z ní nechce ven.

Josef A.

spokojený spáč

DŮLEŽITÉ KONTAKTY

Roman Vodica

Prokurista

Petr Pichrt

Showroom manager

Jiří Veigl

Specialista prodeje

Showroomy v Brně a Praze

PRAHA

Šaldova 219/1,
Praha 8, Karlín
186 00 Praha

Otevírací doba:
Po–Pá: 10:00–18:00

Telefon:
+420 776 891 111

DETAIL SHOWROOMU

BRNO

Rybnická 117,
Nový Lískovec
634 00 Brno

Otevírací doba:
Po–Pá: 10:00–18:00

Telefon:
+420 725 811 911

DETAIL SHOWROOMU

Dobrý den?

Ano, o dobrém dni sníme všichni. Pár hodin, které strávíme se zavřenýma očima, předurčí, jak se budeme cítit, až je zase otevřeme. Zkrátka, jak budeme žít. Když se nás, vyspaných, ptají, kde neustále bereme energii, slova často nahrazuje všeříkající úsměv. Radostné probuzení je totiž nepopsatelný pocit, který se musí zažít. Dokonalý spánek je základ radostného života, který začíná v posteli, po probuzení.

Manifesto Naturbeds