Masivní postele Saffron jsou symbolem kvality a dokonalého spánku ve světě prémiových postelí. Vyrábí se ručně na Slovensku ze 100% přírodních materiálů pro radostné probouzení po celý život.

Jsme výhradním zástupcem značky Saffron pro Českou republiku.

Postele Saffron

O SAFFRONU

Vyrobeno na míru na Slovensku

Cílem značky Saffron jsou dokonale vyspaní zákazníci, kteří si užívají pohodlí díky nejkvalitnějším přírodním materiálům.

Postele Saffron nesou pečeť Oeko-Tex 100. Certifikace zaručuje, že postele Saffron jsou ekologicky šetrné k přírodě a zdraví nezávadné i pro naše nejmenší.

Postel na celý život

Použití tradičních řemeslných technik v kombinaci s moderními technologiemi zaručují tu nejvyšší možnou kvalitu postelí Saffron, díky které vám s hrdostí nabízíme 30 roční záruku na všechny postelové rámy a pružiny.

Pečlivá ruční práce

Výroba nejluxusnějších postelí zabere až přes 200 hodin poctivé ruční práce. Na výrobě postelí se podílí tým nejlepších odborníků, kteří při výrobě dbají na každý detail pro dosažení maximálního komfortu vašeho spánku a to od roku 2009.

Výroba na míru

Postel Saffron bude vyrobena na míru speciálně pro vás. Společně ji navrhneme tak, aby odpovídala vašim potřebám a představám. Záleží tedy jen na vás, jakou potahovou látku, prošívání, čelo, tvar a výšku nohou vyberete.

Perfektní servis i po záruce

Ať už časem budete měnit svůj interiér a budete potřebovat přečalounit postel, nebo se rozhodnete pro jinou tuhost postele, servis Saffron se postará o váš dokonalý spánek.

Přes 10 000 vyspaných zákazníků

Rozdíl hlubokého spánku je nepopsatelný

Chcete se o postelích Saffron dozvědět víc nebo si je vyzkoušet na vlastní kůži?

Kontaktujte nás